بیگودی و فر کننده مو

فیلـتر

نمایش 1–30 از 36 نتیجه

فر کننده مو

دستگاه فر کننده‌ مو  جزو دستگاه‌ های موسوم به فر کننده‌ های جادویی است که به شکل خودکار، عملیات فر کردن را انجام می‌دهند. داشتن فر کننده‌ مویی که بتواند مو های فرد رابه‌سرعت فر کند، برای بسیاری از آرایشگران مهم است.

انواع دستگاه فر مو

فر کننده‌های مو انواع فراوانی دارند که یکی از معروف‌ ترین آن‌ ها فر کننده‌ مخروطی است. و موارد دیگر شامل دستگاه فر مو برقی اتوماتیک، دستگاه فر مو لوله ای، دستگاه فر مو برقی، فرکننده‌ های جادویی و فرکننده‌ مرواریدی.

بهترین مارک دستگاه فر کننده مو

یکی از آرایش‌ها و حالاتی که برای مو وجود دارد و بسیار ‌هم محبوب و پرطرفدار است، مدل فر است. هر چه تلاش می‌کنم موهایم باز هم مثل قبل لخت و بی حالت است. این جمله شکایتی همیشگی است که برخی افراد به زبان می‌ آورند. اگر چه مو های لخت و بی‌ حالت زیباست، ولی تجربه‌ ی داشتن مو های حالت‌ دار یا فر برای عده‌ای آرزوست.

اما فر کردن مو های لخت بدون وسایل لازم به راحتی محقق نمی‌شود. ابزار های مختلفی برای حل این مشکل طراحی شده‌اند که به عنوان مثال می توان به فرکننده‌ ی مو اشاره کرد، وسیله‌ ای که کاملا برای حالت دادن به مو طراحی شده است.

قیمت دستگاه فر کننده مو

قیمت یک فر کننده مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آن ها برند هست. برند های زیادی در فروشگاه اینترنتی ویله ارائه شده که شامل دستگاه فر کننده و بافت مو بابلیس، روزیا، بیبی، جانسون، گامارا، پرومکس و … می باشد.

بیگودی

برای استفاده از بیگودی های جدید مانند بیگودی های قدیمی نیازی به سشوار کشیدن مو های خود ندارید و بعد از شستن مو ها، در حالتی که مو های شما نم دار است، بیگودی های جدید را به مو های خود می بندید.

خرید فر کننده مو

شما می توانید با مراجعه به دسته بندی بیگودی و فر کننده مو اقدام به خرید فر کننده مو از سایت ویله کنید.

اطلاعات بیشتر ...